مهمترین کار نماینده سابق در سال ۹۶ چه بود؟
مهمترین کار نماینده سابق در سال ۹۶ چه بود؟

entry-content سرویس سیاسی فردا: محمدتقی رهبر درباره مهمترین کار خود در سال ۹۶ به خبرآنلاین گفت: حوزه عمده کارم فرهنگی است، کتاب «سبک زندگی اسلامی-ایرانی» را که حدودا ۳۵۰ صفحه است، به چاپ رساندم و مجلس هم ۵۰۰ جلد آن را برای نمایندگان و کارکنان خریداری کرد. وی با بیان اینکه ۲-۳ روز در هفته، […]

entry-content

سرویس سیاسی فردا: محمدتقی رهبر درباره مهمترین کار خود در سال ۹۶ به خبرآنلاین گفت: حوزه عمده کارم فرهنگی است، کتاب «سبک زندگی اسلامی-ایرانی» را که حدودا ۳۵۰ صفحه است، به چاپ رساندم و مجلس هم ۵۰۰ جلد آن را برای نمایندگان و کارکنان خریداری کرد.

وی با بیان اینکه ۲-۳ روز در هفته، امام جمعه نمازخانه مجلس هستم، افزود: مدیر مسئول موسسه نهج البلاغه نیز هستم، موسسه نهج البلاغه با حضور شخصیت‌هایی روحانی و دانشگاهی از دو سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد. قصد ما در این موسسه فقط انتشار کتاب نیست بلکه به شکل میدانی و عملی می‌خواهیم نهج البلاغه را در سبک زندگی مردم و مدیریت کشور وارد کنیم.

امام جمعه اصفهان یادآور شد: رویکرد ما توسعه فرهنگ علوی است. بر همین اساس شعار موسسه «با نهج البلاغه زندگی کنیم» است.محمدتقی رهبر درباره مهمترین کار خود در سال ۹۷ اظهار کرد: کتاب تمدن نوین اسلامی را در دست چاپ دارم که ادامه ترویج سبک زندگی براساس نهج البلاغه است.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران درباره اینکه در روز‌های آخر سال می‌خواهد از چه کسی حلالیت بطلبد؟، گفت: از آقا امام زمان (عج) حلالیت می‌طلبم. چون همواره این سئوال را در ذهن دارم که وقتی خودمان را خادم ایشان می‌دانیم، آیا توانسته‌ایم وظیفه مان را انجام دهیم یا خیر؟ همچنین از خانواده شهدا حلالیت می‌طلبم؛ چون مسئول و وامدار خون شهدا هستیم. شهدا همه چیز خود را دادند، حالا ما چقدر توانستیم به آن‌ها ادای دین کنیم؟