مکالمات شناور‌های آمریکایی در خلیج فارس، فارسی است
مکالمات شناور‌های آمریکایی در خلیج فارس، فارسی است

[ad_1] خبرگزاری فارس: سردار علی فدوی صبح امروز در همایش تجلیل از علمداران خلیج فارس در بوشهر اظهار کرد: امام (ره) با دوراندیشی ضمن اعلام مشکلات پیش روی انقلاب، پیام‌هایی برای حفظ این انقلاب ارائه کردند که با مدیریت توانایی مقام معظم رهبری محقق شده است. وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران محصول تلاش‌های حضرت […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: سردار علی فدوی صبح امروز در همایش تجلیل از علمداران خلیج فارس در بوشهر اظهار کرد: امام (ره) با دوراندیشی ضمن اعلام مشکلات پیش روی انقلاب، پیام‌هایی برای حفظ این انقلاب ارائه کردند که با مدیریت توانایی مقام معظم رهبری محقق شده است.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران محصول تلاش‌های حضرت امام (ره)، یاران صدیق و وفادارش همراه با مردم بود که پس از ارتحال حضرت امام، با مدیریت مقام معظم رهبری شاهد توفیقات خوبی برای نظام در عرصه ملی و بین‌المللی هستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: هر روز شاهد برکات جدیدی برای انقلاب هستیم که این وضعیت نشان‌دهنده حضور مردم به عنوان پای ثابت انقلاب در طی این چهار دهه بوده است.

فدوی یادآور شد: اگر در طی این قریب به ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، شاهد دعوا‌هایی توسط غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی هستیم به دلیل ماهیت نظام انقلابی ماست که هیچ گونه سلطه خارجی را نمی‌پذیریم و معتقد بر حقی هستیم که در مقابل باطل باید ایستادگی کند.

وی عنوان کرد: اگر چه دشمنان نظام هرگونه توطئه‌ای را برای براندازی انقلاب اسلامی طراحی و به مرحله اجرا گذاشته‌اند، اما به دلیل این که مردم این انقلاب را دوست داشته و پای این انقلاب ایستادگی کردند، این توطئه‌ها شکست خورد و دشمنان را گرفتار کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه یادآور شد: اکنون کشور ما با پشت سر گذاشتن همه توطئه‌ها از طرف غربی‌ها، به مرحله‌ای از ثبات و قدرت بازدارندگی رسیده که به عنوان بازیگر اول منطقه‌ای در عرصه بین‌الملل اجازه نمی‌دهد که به مرز‌های جمهوری اسلامی ایران تعدی شود.

فدوی تصریح کرد: دشمن خیال هر گونه اقدامی را علیه کشور ما از سر خود بیرون کند که هر گونه تعدی فقط سبب می‌شود بیش از آن چیزی که فکر می‌کند منافعش به خطر بیفتد.

وی با اعلام این که اکنون جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت همراه با بازدارندگی است، بیان کرد: قدرت کنونی جمهوری اسلامی ایران، وعده خداوند است که اکنون به منصه ظهور گذاشته شده و دلیل آن هم این است که ما به دستور خداوند عمل کرده‌ایم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: قدرت جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس به حدی رسیده که با تأکیدات انجام شده، کشور‌های غربی و به خصوص شناور‌های آمریکایی ضمن اینکه در شناورهایشان از افراد فارسی‌زبان استفاده می‌کنند باید تمام مکالماتشان نیز به زبان فارسی انجام شود.

[ad_2]

Source link