میثاق‌نامه ادامه فعالیت و همکاری پروژه‌های شاهد جایکا در قشم امضا شد
میثاق‌نامه ادامه فعالیت و همکاری پروژه‌های شاهد جایکا در قشم امضا شد

[ad_1] میثاق‌نامه ادامه فعالیت و همکاری پروژه‌های شاهد پس از اتمام پروژه جایکا توسط مدیران این پروژه‌های پایلوت در قشم امضا شد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، هدف از امضای این میثاق‌نامه در چهارمین نشست گزارش‌های سه ماهه پروژه‌های شاهد آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا)، خلق شبکه‌ای مشترک و قدرتمند است تا با تداوم، ایجاد […]

[ad_1]

میثاق‌نامه ادامه فعالیت و همکاری پروژه‌های شاهد پس از اتمام پروژه جایکا توسط مدیران این پروژه‌های پایلوت در قشم امضا شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، هدف از امضای این میثاق‌نامه در چهارمین نشست گزارش‌های سه ماهه پروژه‌های شاهد آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا)، خلق شبکه‌ای مشترک و قدرتمند است تا با تداوم، ایجاد هم‌افزایی و کارگروهی برای مدیریت پروژه‌های آتی ظرفیت‌سازی کند.

مدیران پروژه‌های شاهد پروژه‌های جایکا با امضای این میثاق‌نامه تلاش می‌کنند برنامه‌های عملیاتی و تجارب خود را به منظور دستیابی به اهداف توسعه پایدار در اختیار همگان قرار داده و ایجاد شبکه پروژه‌های شاهد را محقق نمایند.

ثبت شرکت تعاونی توسعه پایدار جزیره زیست محیطی قشم با هدف کمک به ساختن جزیره‌ای پاک، خلاق و پایدار نیز از دیگر اهداف این میثاق‌نامه می‌باشد.

گفتنی است، در چهارمین نشست گزارش‌های سه ماهه پروژه‌های شاهد آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن(جایکا)، مدیران اجرایی پروژه‌های موزه فضای باز لنج‌سازی و دریانوردی روستای گوران، تورهای تجربی فرهنگ سنتی روستای لافت، طبیعت‌گردی در جنگل‌های دریایی حرا، توسعه سوغات روستای مسن، فروشگاه قشمینه شهر قشم، احیای باغ‌های سنتی روستای هفت‌رنگو، باغ نمایشی گیاهان دارویی سنتی روستای گورزین، مدیریت کهور پاکستانی روستای سلخ، آموزش کشت جلبک دریایی و پشتیبانی فنی از جایگاه دفن زباله شهرک تولا پس از سه سال همراهی در این طرح به ارائه چشم‌انداز توسعه پنج ساله خود پرداختند و با امضای این میثاق‌نامه بر پایبندی به آموخته‌های خود در طول این پروژه تاکید کردند.

نوشته میثاق‌نامه ادامه فعالیت و همکاری پروژه‌های شاهد جایکا در قشم امضا شد اولین بار در رسانه مناطق آزاد. پدیدار شد.

[ad_2]

Source link