نحوه تعیین سهمیه ورود کالای همراه مسافر از مناطق آزاد
نحوه تعیین سهمیه ورود کالای همراه مسافر از مناطق آزاد

[ad_1] هیات وزیران مصوب کرد که برای تعیین سهمیه ورود کالای همراه مسافر و فهرست آن از مناطق آزاد به سرزمین اصلی، هر ساله کارگروهی تشکیل و مصادیق آن تعیین شود. این مصوبه توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در تاریخ ۲۱ فروردین ۹۷ ابلاغ شده که بدین شرح است. خبرگزاری فارس: هیات وزیران مصوب […]

[ad_1]

هیات وزیران مصوب کرد که برای تعیین سهمیه ورود کالای همراه مسافر و فهرست آن از مناطق آزاد به سرزمین اصلی، هر ساله کارگروهی تشکیل و مصادیق آن تعیین شود. این مصوبه توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در تاریخ ۲۱ فروردین ۹۷ ابلاغ شده که بدین شرح است.

خبرگزاری فارس: هیات وزیران مصوب کرد که برای تعیین سهمیه ورود کالای همراه مسافر و فهرست آن از مناطق آزاد به سرزمین اصلی، هر ساله کارگروهی تشکیل و مصادیق آن تعیین شود.

هیات وزیران مصوب کرد که برای تعیین سهمیه ورود کالای همراه مسافر و فهرست آن از مناطق آزاد به سرزمین اصلی، هر ساله کارگروهی تشکیل و مصادیق آن تعیین شود. این مصوبه توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در تاریخ ۲۱ فروردین ۹۷ ابلاغ شده که بدین شرح است:

هیات وزیران در جلسه ۹۷/۰۱/۱۹ به پیشنهاد وزارت اقتصاد امور دارایی به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

۱- به منظور تعیین سهمیه ورود کالای همراه مسافر و فهرست آن از هر یک از مناطق آزاد تجاری، صنعتی به سرزمین اصلی برای هر سال، کارگروهی با مسئولیت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و با عضویت وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی (گمرک جمهوری اسلامی ایران)، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل می‌شود.

۲- تصویب‌نامه شماره ۵۶۷۴۰/پ ۴۵۰۵۹ هـ مورخ ۹۲/۰۳/۰۸ لغو می‌شود.

[ad_2]

Source link