نماز در قدس مهمترین جمله امام خامنه‌ای در سال ۹۶ شد
نماز در قدس مهمترین جمله امام خامنه‌ای در سال ۹۶ شد

[ad_1] پایگاه اطلاع رسانی رهبر انقلاب:: کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره نزدیک بودن زمان برپایی نماز جماعت در قدس را به‌عنوان مهم‌ترین جمله‌ی ایشان در سال ۱۳۹۶ انتخاب کردند. بیش از یک صدهزار کاربر از روز ۲۷ اسفندماه تا امروز با شرکت در نظرسنجی انتخاب مهمترین جمله سال ۹۶، به ترتیب […]

[ad_1]

پایگاه اطلاع رسانی رهبر انقلاب:: کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره نزدیک بودن زمان برپایی نماز جماعت در قدس را به‌عنوان مهم‌ترین جمله‌ی ایشان در سال ۱۳۹۶ انتخاب کردند.

بیش از یک صدهزار کاربر از روز ۲۷ اسفندماه تا امروز با شرکت در نظرسنجی انتخاب مهمترین جمله سال ۹۶، به ترتیب سه جمله زیر را به عنوان مهمترین و به‌یادماندنی‌ترین جملات رهبر انقلاب در سالی که گذشت، برگزیدند.

رتبه اول: نماز در قدس
ان‌شاءاللّه آن روزی را که شما‌ها در قدس نماز جماعت میخوانید، ببینید و ببینیم. ۹۶/۱۲/۱۰

رتبه دوم: مخاطب باید‌ها
آقای رئیس‌جمهور هم در صحبتشان مفصّل پرداختند به مسئله‌ی اقتصاد و کار‌هایی که باید انجام بگیرد و مواردی را ذکر کردند که «باید این کار بشود». مخاطب این باید‌ها کیست؟ خود ایشان. ۹۶/۳/۲۲

رتبه سوم: آتش به اختیار
وقتی دستگاه مرکزی مختل است، همه هسته‌های فکری و فرهنگی و عملی و جهادی، آتش به اختیار باشند. ۹۶/۳/۱۷‌

در سال‌های گذشته نیز مخاطبان KHAMENEI.IR مهم‌ترین جمله سال را انتخاب کردند که مخاطبان می‌توانند از پیوند‌های همین صفحه از سایت فتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نتایج نظرسنجی سال‌های ۸۹، ۹۰، ۹۱، ۹۲، ۹۳، ۹۴ و ۹۵ را مشاهده کنید.

[ad_2]

Source link