نمره ۹ یک نماینده مجلس به دولت در اشتغال و تولید
نمره ۹ یک نماینده مجلس به دولت در اشتغال و تولید

[ad_1] نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اهداف سال گذشته، توسعه و تکیه بر تولید داخل بود اما متاسفانه شاهد واردات بی‌رویه به کشور بوده و نیاز به محصولات خارجی افزایش یافت. خبرگزاری فارس: جلال محمودزاده با اشاره به میزان توفیق دولت در تحقق شعار سال گذشته اظهار کرد: دولت در […]

[ad_1]

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اهداف سال گذشته، توسعه و تکیه بر تولید داخل بود اما متاسفانه شاهد واردات بی‌رویه به کشور بوده و نیاز به محصولات خارجی افزایش یافت.

خبرگزاری فارس: جلال محمودزاده با اشاره به میزان توفیق دولت در تحقق شعار سال گذشته اظهار کرد: دولت در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل که در سال گذشته نامگذاری شده بود موفق نبود و توفیق چندانی به دست نیاورد.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف سال گذشته، توسعه و تکیه بر تولید داخل بود، اما متاسفانه شاهد واردات بی‌رویه به کشور بوده و نیاز به محصولات خارجی افزایش یافت.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت در موضوع اقتصاد مقاومتی در سال گذشته از ۲۰، نمره ۹ را گرفت بیان کرد: دولت در بیشتر موضوعات مربوط به اقتصاد مقاومتی نتوانست به اهداف تدوین شده و ترسیم شده برسد.

وی اظهار کرد: بنابراین دولت در سال گذشته نمره قبولی به منظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی نگرفت و کمتر نیمی از خواسته‌ها را برآورده کرد.

[ad_2]

Source link