ورود زودهنگام یک فراکسیون به انتخاب رئیس مجلس
ورود زودهنگام یک فراکسیون به انتخاب رئیس مجلس

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: عضو فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس گزینه نهایی این فراکسیون برای انتخاب ریاست مجلس را اعلام کرد.    بهروز نعمتی عضو فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس با اشاره به برنامه‌های این فراکسیون برای بررسی گزینه‌های ریاست و هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در سال سوم مجلس دهم، اظهار داشت: هنوز در فراکسیون مستقلان […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: عضو فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس گزینه نهایی این فراکسیون برای انتخاب ریاست مجلس را اعلام کرد. 

 

بهروز نعمتی عضو فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس با اشاره به برنامه‌های این فراکسیون برای بررسی گزینه‌های ریاست و هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در سال سوم مجلس دهم، اظهار داشت: هنوز در فراکسیون مستقلان ولایی مجلس، جلساتی برای تعیین مصادیق و گزینه‌های ریاست و هیئت‌رئیسه این دوره از مجلس تشکیل نشده، اما گزینه نهایی ما برای ریاست مجلس، آقای لاریجانی است.

وی افزود: در این فراکسیون هنوز درباره مصادیق نواب رئیس ورود نکرده‌ایم. طبیعتا جلساتی باید از سوی هیئت‌رئیسه فراکسیون درباره گزینه‌های هیئت‌رئیسه مجلس برگزار شود.

عضو فراکسیون نمایندگان مستقلان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه هنوز در این فراکسیون جلسه‌ای درباره بررسی مصادیق نواب و اعضای هیئت‌رئیسه مجلس در سال سوم مجلس دهم جلسه‌ای برگزار نشده است، خاطرنشان کرد: نهایتا تا هفته آینده برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری این جلسات انجام می‌شود.

طبق آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هفتم خرداد هر سال انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس برگزار می‌شود که براساس آن رئیس، نواب، دبیر، کارپرداز و سخنگوی هیئت‌رئیسه پارلمان با رأی اکثریت نمایندگان مجلس برای یک سال آتی انتخاب می‌شوند.

[ad_2]

Source link