ورود مجلس به ایجاد زیرساخت برای پیام‌رسان‌های داخلی
ورود مجلس به ایجاد زیرساخت برای پیام‌رسان‌های داخلی

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: سیده حمیده زرآبادی عضو کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی پیگیری‌های لازم درباره زیرساخت‌های شبکه ارتباطی کشور در این کمیته در حال انجام شدن است، گفت: باید از پیامرسان‌های داخلی حمایت کنیم. وی با بیان اینکه برای حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی باید بستری شفاف در رقابت ایجاد شود، ادامه داد: باید شفافیت لازم […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: سیده حمیده زرآبادی عضو کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی پیگیری‌های لازم درباره زیرساخت‌های شبکه ارتباطی کشور در این کمیته در حال انجام شدن است، گفت: باید از پیامرسان‌های داخلی حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه برای حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی باید بستری شفاف در رقابت ایجاد شود، ادامه داد: باید شفافیت لازم در بحث حمایت‌ها از پیام‌رسان‌های داخلی و اینکه این پیام‌رسان‌ها چگونه انتخاب شده‌اند و در آینده این پیام‌رسان‌ها قرار است چه اقداماتی انجام دهند و چه تعداد توانسته‌اند عضوگیری داشته باشند، انجام شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس با تاکید بر اینکه در بحث زیرساخت‌ها مشکلاتی در شبکه ارتباطی کشور وجود دارد، افزود: در همین راستا جلساتی با آذری جهرمی وزیر ارتباطات داشته‌ایم و موضوعات مختلف نیز به وی انتقال داده شده است و باید به صورت عملی این مشکلات حل شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در این کمیسیون و در غالب کمیته ارتباطات در حال بررسی مشکلات زیرساخت‌ها هستیم، اظهار داشت: البته در کمیسیون فرهنگی نیز کمیته‌ای در حال کار بر روی فعالیت پیام‌رسان‌ها است.

عضو کمیته ارتباطات مجلس تصریح کرد: جمعی از نمایندگان اخیراً نیز پیشنهادی مبنی بر تشکیل کمیسیون فضای مجازی را داده‌اند که باید برای بررسی این موضوع، طرح به صحن علنی مجلس بیاید.

زرآبادی در پایان تصریح کرد: اخیراً مسئولان چند پیام‌رسان داخلی با حضور در کمیسیون صنایع به تشریح اقدامات خود در توسعه پیام‌رسان‌ها پرداخته‌اند.

[ad_2]

Source link