وزیر اطلاعات «روز جانباز» را تبریک گفت
وزیر اطلاعات «روز جانباز» را تبریک گفت

[ad_1] خبرگزاری مهر: حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات در پیامی سالروز میلاد با سعادت قمر بنی هاشم و روز جانباز را به جانبازان تبریک گفت. در این پیام آمده است: «فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت علمدار جاودان حماسه عبرت آموز کربلای معلی حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) و روز جانباز را خدمت یکایک جانبازان […]

[ad_1]

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات در پیامی سالروز میلاد با سعادت قمر بنی هاشم و روز جانباز را به جانبازان تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

«فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت علمدار جاودان حماسه عبرت آموز کربلای معلی حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) و روز جانباز را خدمت یکایک جانبازان سرافراز تبریک و تهنیت می‌گویم.

زنده نگه داشتن نام و یاد دلاورمردی آن یاور راستین حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) جزء با تبعیت بی، چون و چرا از پیشوا و مقتدای زمان معنا و مفهومی نمی‌یابد و سلام بر شما جانبازان که ظفرمندانه از عهده‌ی این امتحان سخت الهی برآمدید و همچنان بر عهد و پیمان خویش استوارید.

خوشا به حال‌تان که امام خمینی (رحمت الله تعالی علیه) شما را مایه افتخار و سربلندی ملت شریف ایران دانستند و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در توصیفتان آورده‌اند جانبازان، یادگار آزمایش‌های بزرگ ملی محسوب می‌شوند و ملت ایران باید برای همیشه به آنان به عنوان الگو‌های مقاومت ارج بنهند و آنان را گرامی بدارند.

امید که همه ما تا همیشه قدردان ایثارگری‌های شما باشیم.»

[ad_2]

Source link