وزیر کشور درگذشت آیت‌الله مهمان‌نواز را تسلیت گفت
وزیر کشور درگذشت آیت‌الله مهمان‌نواز را تسلیت گفت

[ad_1] پایگاه اطلاع رسانی وزیر کشور: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی رحلت عالم ربانی و جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله حاج شیخ حبیب‌الله مهمان‌نواز (ره) نماینده محترم مردم شریف استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت. در پیام وزیر کشور آمده است: ارتحال عالم ربانی و جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله حاج شیخ حبیب‌الله […]

[ad_1]

پایگاه اطلاع رسانی وزیر کشور: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی رحلت عالم ربانی و جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله حاج شیخ حبیب‌الله مهمان‌نواز (ره) نماینده محترم مردم شریف استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

در پیام وزیر کشور آمده است:

ارتحال عالم ربانی و جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله حاج شیخ حبیب‌الله مهمان‌نواز (ره)، نماینده محترم مردم شریف استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری موجب تأسف و تأثر اینجانب گردید.

آن عالم مجاهد، عمر با برکت خویش را در حمایت از امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در نشر، اعتلا و ترویج معارف و ارزش‌های اسلامی و ارائه خدمات ارزشمند دینی و فرهنگی به خصوص برای مردم انقلابی و متدین آن دیار صرف نمود و همواره در خط ولایت و در سنگر نماز جمعه و مجلس خبرگان رهبری منشاء خدمات ارزشمندی برای نظام اسلامی بود.

اینجانب این ضایعه را به محضر مقام معظّم رهبری، نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری، مردم شریف استان خراسان شمالی و به ویژه بیت مکرم آن مرحوم تسلیت گفته و از درگاه خداوند رحمان برای آن فقید سعید علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

[ad_2]

Source link