پاسخ کوبنده ایران در انتظار کشوری که به آسمان ما نزدیک شود
پاسخ کوبنده ایران در انتظار کشوری که به آسمان ما نزدیک شود

[ad_1] روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص): اولین مراسم صبحگاه ستاد قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در سال ۹۷ با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه برگزار شد. امیر اسماعیلی در این مراسم ضمن تبریک سال نو گفت:در سال جدید و قتی نگاهی به گذشته می‌کنیم مشاهده می‌کنیم اقدامات بسیار […]

[ad_1]

روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص): اولین مراسم صبحگاه ستاد قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در سال ۹۷ با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه برگزار شد.

امیر اسماعیلی در این مراسم ضمن تبریک سال نو گفت:در سال جدید و قتی نگاهی به گذشته می‌کنیم مشاهده می‌کنیم اقدامات بسیار خوبی به دست کارکنان پدافند هوایی در سراسر کشور انجام شده است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در آغاز سال اظهار داشت: چندین سال است که ما دستور توجه به امور اقتصادی و توجه به تولیدات درون زا را از سوی رهبری دریافت می‌کنیم و همه ما موظف و مکلفیم با کار و تلاش مجاهدانه صرفه و صلاح اقتصادی را برای کشور و سازمانی که در آن انجام وظیفه می‌کنیم فراهم کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری برای همه ما واجب است و باید دقت کنیم در خرید محصولات مورد نیازمان و انتظار از مسولین خرید این است که از کالای ایرانی حمایت کنند تا این حمایت منجر به افزایش کیفیت محصول ایرانی شود.

امیر اسماعیلی در پایان تاکید کرد: در روز‌های گذشته یاوه گویی‌هایی از برخی از رسانه‌های دشمنان در خصوص پرواز هواپیما‌هایی در کشور شنیده شد که ارزش پاسخگویی نداشت، اما همین جا می‌گویم که اگر کشوری حماقتی انجام دهد و هواپیمایش نزدیک شود قطعا اولین خط مقدم که پدافند هوایی است پاسخ کوبنده می‌دهد و این یاوه گویی‌ها جایی جز همان رسانه‌های شیطان صفت و متوهم ندارد.

[ad_2]

Source link