پیام ایران به منطقه «صلح و دوستی» است
پیام ایران به منطقه «صلح و دوستی» است

[ad_1] وزیر دفاع کشورمان پیام ایران به منطقه را پیام صلح و دوستی دانست و گفت: همواره آمادگی خودمان را جهت ایجاد فضای مثبت و سازنده و توام با اطمینان و اعتماد اعلام ‌کرده‌ایم. روابط عمومی وزارت دفاع: امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در دیدار با سرتیپ ستاد البلوشی معاون […]

[ad_1]

وزیر دفاع کشورمان پیام ایران به منطقه را پیام صلح و دوستی دانست و گفت: همواره آمادگی خودمان را جهت ایجاد فضای مثبت و سازنده و توام با اطمینان و اعتماد اعلام ‌کرده‌ایم.

روابط عمومی وزارت دفاع: امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در دیدار با سرتیپ ستاد البلوشی معاون ستاد کل نیرو‌های مسلح سلطنت عمان و هیات نظامی ـ. دفاعی همراه، کشور عمان را یکی از بهترین همسایگان جمهوری اسلامی ایران در منطقه دانست و اظهار داشت: روابط دو کشور و دو ملت ایران و عمان در سایه پیوند‌ها و اشتراکات دینی، تاریخی، حسن همجواری و اراده سیاسی رهبران دو کشور در طول چند دهه گذشته، در تمامی ابعاد ممتاز و حسنه بوده است.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از برگزاری چهاردهمین کمیته مشترک نظامی دو کشور خاطرنشان کرد: این نشست‌ها و تعاملات عامل مهمی در تحکیم ثبات و امنیت منطقه به شمار می‌رود.

امیر حاتمی همکاری جمهوری اسلامی ایران با سلطنت عمان را نمونه و الگوی موفقی از روابط دوجانبه دانست و تصریح کرد: این روابط می‌تواند الگویی برای روابط سایر کشور‌های منطقه باشد.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه اعتقاد داریم گفتگو و همکاری جمعی کشور‌های منطقه می‌تواند زمینه‌های صلح و اعتماد متقابل را فراهم آورد، تاکید کرد: پیام ما به منطقه، پیام صلح و دوستی است و همواره آمادگی خودمان را جهت ایجاد فضای مثبت و سازنده و توام با اطمینان و اعتماد اعلام کرده‌ایم.

سرتیپ ستاد البلوشی معاون عملیات ستاد کل نیرو‌های مسلح سلطنت عمان نیز در این دیدار با بیان اینکه روابط تاریخی ایران و عمان بسیار مستحکم و پایدار است، اظهار داشت: سلطنت عمان بر توسعه دو جانبه روابط با جمهوری اسلامی ایران اهمیت فراوانی قائل است.

وی بر استمرار و توسعه همکاری‌های دو کشور ایران و عمان در چارچوب کمیسیون مشترک نظامی و دوستی تاکید کرد.

[ad_2]

Source link