پیام تبریک روحانی به «مهاتیرمحمد» نخست وزیر مالزی
پیام تبریک روحانی به «مهاتیرمحمد» نخست وزیر مالزی

[ad_1] رئیس جمهور کشورمان در پیامی با تبریک انتخاب مهاتیرمحمد به عنوان نخست وزیر مالزی، ابراز اطمینان کرد که در دوره آتی ریاست وی، روابط دو کشور همانند دوران قبل، روند رو به رشد خود را طی کند. خبرگزاری مهر: رئیس جمهور کشورمان در پیامی با تبریک انتخاب آقای مهاتیرمحمد به عنوان هفتمین نخست وزیر […]

[ad_1]

رئیس جمهور کشورمان در پیامی با تبریک انتخاب مهاتیرمحمد به عنوان نخست وزیر مالزی، ابراز اطمینان کرد که در دوره آتی ریاست وی، روابط دو کشور همانند دوران قبل، روند رو به رشد خود را طی کند.

خبرگزاری مهر: رئیس جمهور کشورمان در پیامی با تبریک انتخاب آقای مهاتیرمحمد به عنوان هفتمین نخست وزیر مالزی، ابراز اطمینان کرد که در دوره آتی ریاست وی، روابط دو کشور همانند دوران قبل، روند رو به رشد خود را طی نموده و همکاری در بخش‌های مختلف دوجانبه و نیز در راستای اتحاد و وحدت امت اسلامی بیش از پیش گسترش خواهد یافت.

متن پیام تبریک حجت الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهاتیر محمد

نخست وزیر محترم پادشاهی مالزی

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

برگزاری چهاردهمین انتخابات پارلمانی مالزی و انتخاب جناب عالی بعنوان هفتمین نخست وزیر مالزی را صمیمانه تبریک می‌گویم.

اطمینان دارم که در دوره آتی ریاست جناب عالی، روابط دو کشور همانند دوران قبل روند رو به رشد خود را طی نموده و همکاری در بخش‌های مختلف دوجانبه و نیز در راستای اتحاد و وحدت امت اسلامی بیش از پیش گسترش خواهد یافت.

با اغتنام فرصت، سلامتی و موفقیت جنابعالی و رفاه و سربلندی ملت مالزی را از درگاه خداوند آرزو می‌نمایم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

[ad_2]

Source link