چمدان فلزی ویژه حمل کنسول‌های بازی +عکس
چمدان فلزی ویژه حمل کنسول‌های بازی +عکس

[ad_1] به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، گاردین نام چمدان مستحکم فلزی است که مجهز به یک نمایشگر داخلی نیز هست و از آن می توان برای حمل ونقل ایمن و بدون دردسر کنسول های بازی و رایانه های شخصی استفاده کرد. چمدان یاد شده توسط شرکت GAEMS تولید شده که پیش از این […]

[ad_1]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، گاردین نام چمدان مستحکم فلزی است که مجهز به یک نمایشگر داخلی نیز هست و از آن می توان برای حمل ونقل ایمن و بدون دردسر کنسول های بازی و رایانه های شخصی استفاده کرد. چمدان یاد شده توسط شرکت GAEMS تولید شده که پیش از این هم محصولاتی برای تسهیل نقل و انتقال وسایل الکترونیک حساس تولید کرده بود.

کنسول بازی

این چمدان به گونه ای طراحی شده که با بازکردن نمایشگر آن می توان در هر محیطی به اجزای بازی های ویدئویی پرداخت. جنس بدنه چمدان یادشده از فلز و پلاستیک مستحکم است.

نمایشگر این چمدان ۲۴ اینچی و از نوع کیو اچ دی است و نرخ تازه سازی صفحه نمایشگر آن ۶۰ هرتز است. بلندگوی این نمایشگر هم ۹ واتی است. چمدان گاردین با انواع کنسول های بازی مانند ایکس باکس وان، ایکس باکس وان ایکس، پی اس ۴ و پی اس ۴ پرو سازگاری دارد. قیمت این محصول ۳۵۰ دلار است.

[ad_2]

Source link