کسب درآمد ارزی عُرضه می‌خواهد
کسب درآمد ارزی عُرضه می‌خواهد

[ad_1] عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور مبنی بر وارد کردن ارز به صورت مسلحانه و با گونی به کشور اظهار داشت: ارز وارد کردن عُرضه می‌خواهد چه با گونی وارد شود یا به هر روش دیگری. خبرگزاری دانشجو: عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه […]

[ad_1]

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور مبنی بر وارد کردن ارز به صورت مسلحانه و با گونی به کشور اظهار داشت: ارز وارد کردن عُرضه می‌خواهد چه با گونی وارد شود یا به هر روش دیگری.

خبرگزاری دانشجو: عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور مبنی بر وارد کردن ارز به صورت مسلحانه و با گونی به کشور اظهار داشت: ارز وارد کردن عُرضه می‌خواهد چه با گونی وارد شود یا به هر روش دیگری.

وی افزود: اگر رئیس جمهور نمی‌تواند با گونی ارز وارد کند، با چک و چمدان این کار را انجام دهد. حتی معتقدم اگر آقایان می‌توانند ارز را با بار الاغ وارد کشور کنند.

مصری در پایان خاطرنشان کرد: مهم این است امروز ارزی در کشور نیست و این صحبت‌ها نافی شرایطی که در کشور ایجاد شده نخواهد بود.

[ad_2]

Source link