کسی با احمدی نژاد همراهی نمی‌کند
کسی با احمدی نژاد همراهی نمی‌کند

[ad_1] سرویس سیاسی فردا: سلیمی نمین در گفتگویی پیرامون احمدی نژاد گفت: با اشاره به فعالیت‌های جنجال برانگیز محمود احمدی نژاد و نزدیکان او در سال ۹۶ می‌گوید: از جمله مسائلی که ما در سال ۹۶ شاهد بودیم، مساله فرار بعضی از مسئولین تراز اول از قانون است. البته این موضوع پدیده جدیدی نیست. ما […]

[ad_1]

سرویس سیاسی فردا: سلیمی نمین در گفتگویی پیرامون احمدی نژاد گفت: با اشاره به فعالیت‌های جنجال برانگیز محمود احمدی نژاد و نزدیکان او در سال ۹۶ می‌گوید: از جمله مسائلی که ما در سال ۹۶ شاهد بودیم، مساله فرار بعضی از مسئولین تراز اول از قانون است. البته این موضوع پدیده جدیدی نیست. ما در همه انقلاب‌ها این مساله را شاهد بودیم که برخی از نسل اولی‌های انقلاب‌ها دچار زیاده خواهی شدند و ضربه جدی تا حد زمین گیر کردن انقلاب حرکت کردند. خوشبختانه ما در سنوات گذشته توانستیم بعضی زیاده خواهی‌های مسئولین را مهار کنیم. زیاده خواهی آقای منتظری درباره اینکه قانون درباره اطرافیان ایشان صادق نباشد ولو اینکه ۲۷ قتل مرتکب شده باشند هرچند با مقاومت جدی ایشان رو به رو شد، اما در نهایت مهار شد. زیاده خواهی آقای هاشمی درباره فرزندانش یا تمدید دوره ریاست جمهوری ایشان نیز از جمله مواردی بود که در سال‌های گذشته مهار شد. با این حال ما باز هم شاهد زیاده خواهی‌هایی بوده ایم.

سلیمی نمین ادامه می‌دهد: زیاده خواهی آقای احمدی نژاد در سال ۹۶ برای اینکه قانون متوجه حلقه اطراف ایشان نشود مصداق این موضوع است. البته خوشبختانه تلاش بسیار زیاد و تحرکات فراوان ایشان هرگز به جایی نرسید و نتوانست جلوی قانون را بگیرد. اما در عین حال برای جامعه نوعی احساس تاسف و تاثر به وجود می‌آورد. آقای احمدی نژاد برای اینکه بتواند اطرافیان خطاکار خود را از قانون مصون بداند، حملات بی منطقی را تحت لوی عدالت خواهی علیه کلیت قوه قضاییه دنبال می‌کند. البته از آنجایی که کل جامعه متوجه می‌شود که تحرکات او هیچ بهره‌ای از عدالت خواهی نبرده، کسی با او همراهی نمی‌کند. مثلا ان‌ها در تحصن خود ۲۰ نفر هم نتوانستند جمع کنند و بیشتر نیرو‌های امنیتی اطراف ایشان حضور داشتند. اما این اخبار تاسف جامعه را برمی‌انگیزد که چرا کسی که هشت سال در مسند ریاست جمهوری قرار داشته، این چنین ساختار قانونی کشور را به چالش بکشد و حاضر نباشد که به قانون تن دهد.

 

 

 

فرارو

[ad_2]

Source link