معاون رییس جمهور: روحانی اخیراً برای ورود به انتخابات به جمع‌بندی رسید/دولت از تمام اجتماعات قانونی حمایت می‌کندمعاون پارلمانی رئیس جمهور طی نشست خبری خود در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس اظهار کرد: در ارتباط با ایجاد امنیت دولت از تمام اجتماعات قانونی حمایت می‌کند و هیچ‌گونه بی‌نظمی را برنمی‌تابد.
به گزارش هفت روز خبر به نقل از ایسنا، حسینعلی امیری در این نشست در رابطه با تأمین امنیت مراسم‌ها و میتینگ‌هایی که در ایام منتهی به انتخابات نیاز است، گفت: در ارتباطات با اجتماعات و همایش‌های انتخاباتی دولت از تمام این اجتماعات قانونی حمایت می‌کند. خوشبختانه در انتخابات گذشته نیز شاهد بودیم که گروه‌های سیاسی و احزاب از جناح‌های مختلف قانون را رعایت کردند و ما شاهد بی‌نظمی نبودیم.
وی خاطرنشان کرد: دولت طبیعتاً از اجتماعات قانونی حمایت می‌کند و هیچ‌گونه بی‌نظمی را برنمی‌تابد.
وی در ادامه بیان کرد: از جهت مقررات و قوانین حاکم بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نیز نظارت در مورد انتخابات ریاست جمهوری به عهده شورای نگهبان و نظارت بر انتخابات شوراها بر عهده مجلس است و خوشبختانه گزارشی که وزیر کشور در دولت ارائه کرد تمامی بسترهای لازم و هماهنگی‌ها برای این دو انتخابات فراهم شده و مشکلی از این لحاظ نخواهیم داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی