به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین امروز طی مصاحبه خود با شبکه سی ان ان در خصوص نگرانی های ایجاد شده در خصوص دیدار «دیمتری کیسلیاک» با اطرافیان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا که در زمان برگزاری کارزار انتخاباتی وی انجام شده بود، گفت که سفیر روسیه تنها به وظایف خود به عنوان یک سفیر عمل کرده است.

«پسکوف» گفت: این شغل اوست. وی در مورد روابط دوجانبه و آنچه در داخل آمریکا می گذشته (با اطرافیان ترامپ) سخن می گفته تا بتوانیم فهم بهتری از (رابطه با) مسکو داشته باشیم. این کاری است که هریک از سفرای روسیه در خارج از این کشور و هر یک از سفرای آمریکا در خارج، از جمله سفیر آمریکا در روسیه نیز انجام می دهند.

وی همچنین در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه تنها ارتباط سفیر روسیه در آمریکا با اطرافیان ترامپ نبوده، تاکید کرد که هیچ یک از دیدارهای انجام شده توسط وی ارتباطی به مساله انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ارتباطی نداشته است.

«پسکوف» افزود: اگر شما نگاهی به ملاقات های «هیلاری کلینتون» با اطرافیانش در کارزار انتخاباتی وی بیندازید، خواهید دید که وی نیز دیدارهای زیادی از این دست داشته است، اما هیچ ملاقاتی در خصوص انتخابات نداشته است و هیچ راهی برای مداخله در فرآیند انتخاباتی وجود نداشته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی