اماراتبه گزارش هفت روز خبر به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت: «اریک پرینس»، میلیاردر آمریکایی موسس شرکت «بلک واتر» و از نزدیکان ترامپ، ماه ژانویه با مقامات نزدیک به رئیس جمهور روسیه دیداری را در راستای تلاش برای بهبود روابط دوجانبه به میزبانی کشور امارات برگزار کرده است.
واشنگتن پست به نقل از منابع آگاه آمریکایی، عربی و اروپایی گزارش داده است که این دیدار مخفیانه به میزبانی کشور امارات و در راستای تلاش برای نزدیکتر شدن روابط مسکو و دولت ترامپ، یازدهم ماه ژانویه و ۹ روز پیش از مراسم تحلیف ترامپ برگزار شده است.
این نشست در جزایر «سیشل» برگزار شده و بر اساس گزارش واشنگتن پست امارات با این هدف نشست مذکور را برگزار کرده تا درباره آینده روابط روسیه با ایران و سوریه بعد از روی کار آمدن ترامپ اطلاعاتی را به دست آورد و این موضوع را بررسی کند که آیا روسیه متقاعد به محدودسازی روابط خود با ایران و سوریه خواهد بود یا خیر.
بر اساس گزارش واشنگتن پست اریک پرینس نماینده رسمی تیم مبارزات انتخاباتی ترامپ و تیم انتقال قدرت وی نیست اما مقامات اماراتی حاضر در این جلسه بر این عقیده هستند که وی نماینده غیر رسمی ترامپ در جلسه مذکور است.
دو منبع اطلاعاتی به ان.بی.سی گزارش داده‌اند که این جلسه مخفیانه برگزار شده و اریک پرینس نماینده ترامپ در این جلسه بوده است.
اریک پرینس میلیاردر آمریکایی و از کسانی است که در طول مبارزات انتخاباتی نیز مبالغی را به وی اهدا کرده و روابط نزدیکی با «استیو بانون»، مشاور ارشد ترامپ، دارد و «بتسی دوس»، خواهر وی نیز گزینه مورد نظر ترامپ برای سمت وزیر آموزش و پرورش بوده است.
واشنگتن پست به نقل از منابع خود گزارش داده ست که اف.بی.آی در راستای تحقیقات خود درباره روابط تیم ترامپ با مقامات روسیه در دوران مبارزات انتخاباتی، در حال بررسی این جلسه محرمانه نیز است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی