به گزارش هفت روز خبر به نقل از برنا آذربایجان غربی، مدیر مخابرات آذربایجان غربی به مناسبت هفته ارتباطات و روز جهانی جامعه اطلاعاتی در جمع خبرنگاران از پوشش اینترنت پرسرعت در تمام شهرستان های استان خبر داد عنوان داشت؛ در پی تلاش های شبانه روزی همکاران مخابرات در استان در سه ماهه پایانی سال ۹۵ این مهم محقق شد و امروز تمام شهرستان ها دارای خدمات اینترنت پرسرعت ۳Gو ۴Gهستند.

وی هم چنین افزود؛ بحمدالله در سال ۹۵ تعداد ۴۹۰ پروژه به ارزش ۱۴۳میلیارد تومان در حوزه های انتقال، دسترسی و موبایل به بهره بردادی رسیده است و ۲۲۰ کیلومتر فیبر نوری درون شهری و بین شهری نیز به اجرا درآمده است.

اسمعیل زاده به اهمیت خلاقیت و نوآوری در سیستم ها (R&D)از یک سو و نتیجه گرایی فعالیت ها و ارائه سرویس از سوی دیگر به عنوان رسالت های اصلی مخابرات ایران اشاره کرد و عنوان داشت؛ تا ۲۷ اردیبهشت ۹۶ در حوزه ارتباطات و توسعه شبکه ۷۲۰ کیلومتر افزایش توسعه نسبت به مدت مشابه سال گذشته اتفاق افتاده است.

وی هم چنین در رابطه با ارایه خدمات روستایی نیز گفت؛ با توجه به اینکه خواسته اصلی مردم در روستاها اینترنت پرسرعت است، علی رغم اینکه این حوزه جزئ وظایف و تعهدات سایر اپراطورهاست، اما در پی انتظار مردم از مخابرات اما تا امروز در ۲۰۸ روستا در سراسر استان، نسبت به تامین اینترنت پرسرعت اقدام شده است.

مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی با اشاره به حماسه بزرگ ملت ایران و استان در ۲۹ ام اردیبهشت ۹۶ از اقدامات  شرکت مخابرات در برگزاری انتخابات خبر داد و افزود؛ در ۱۰۰ خوزه های اخذ رای از ساعات اولیه تا پایان ساعات رای گیری اینترنت پرسرعت دایر و در اختیار فرمانداری ها جهت برگزاری مراحل اخذ رای بود.

اسمعیل زاده در پایان اظهار امیدواری کرد با برنامه های پیش بینی شده سال ۹۶ سال بسیار پرباری در عرصه خدمات مخابرات روستایی خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی