به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرگزاری برنا در هرمزگان،ابراهیم امینی پوردر این مراسم گفت: این ملت بودند که  با انتخاب سید بزرگوار و مظلوم سید محمد خاتمی در شرایطی که درسال ۷۶ همه ی جریانات حاکم در تضاد مخالفت با جناب آقای خاتمی بودند به فرموده ی رهبر معظم انقلاب حماسه آفریدند.

وی با اشاره به اینکه فردا سوم خرداد است و  روز آزادی خرمشهر تصریح کرد:ضمن یاد شهدای سوم خرداد این روزبزرگ را  گرامی .

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در هرمزگان  اظهار داشت:شما مردم شریف و نجیب  ایران که در استان هرمزگان در اردیبهشت ماه سال ۹۶ مجدد یک حماسه عظیم را آفریدیدو با حضور و مشارکت خودتان در انتخاب و رای دادن به معمار اعتدال و تدبیر دکتر سید حسن روحانی حماسهه ای ماندگار را رقم زدید.

امینی پروری با تاکید بر اینکه قدر این حماسه را بخصوص مسئولین نظام و کشور بایستی به خوبی بدانیم گفت:حضور چهل میلیونی در انتخابات پایه های نظام اسلامی ما را مستحکم تر از گذشته کرده است.

وی با اشاره به قرار گرفتن استان هرمزگان جزء ده استان برتر کشور در رای دادن به دکتر روحانی گفت:قدر دان زحمات همه افرادی که در خلق حماسه ۴۰ میلون نفری نقش آفرینی کردند هستیم.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در هرمزگان ضمن تشکر از  رقیبان جناب آقای دکتر روحانی که زمینه ی حضور حداکثری و خلق این حماسه را فراهم کردند گفن:با رقابت هست که جامعه ی ما زنده و  پویا میشود منتهی رقابت یک رقابت سالم و صادقانه .

وی در ادامه از مجریان انتخابات و کسانی که به عنوان ناظرین و بازرسین انتخابات نیروی های محترم انتظامی امنیتی و اطلاعاتی و قضائی که در طی این مدت همکاری و همراهی کردند تشکر کرد.

امینی پوری در پایان افزود:همه ی ما به لطف خدا در سال ۱۴۰۰ و رای مجدد مردم به جریان اعتدال و اصطلاحات،مسیری که ملت ما به همت بزرگان جریان اصطلاحات و اعتدال انتخاب کردند را ادامه خواهند داد.

گفتنی است این مراسم با حضور چندین هزار نفری هرمزگانی ها در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار گردید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی