به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، طی چند روز گذشته تعدادی از فعالین سیاسی و اجتماعی با راه اندازی کمپین هایی در شبکه های اجتماعی خواستار تحقق شعار شهرداری شیشه ای در اولین گام شورای شهر پنجم بودند. این افراد از اعضای شورا خواستند تا جلسه ارائه برنامه کاندیدا های شهرداری تهران و همچنین جلسه انتخاب شهردار تهران به صورت علنی و یا با پخش زنده برگزار شود.

«حجت نظری» منتخب پنجمین دوره شورای شهر تهران صبح امروز با انتشار توییتی از تصویب پخش زنده جلسه ارائه برنامه های کاندیدهای شهرداری تهران خبرداد.

نظری نوشت: در جلسه امروز به منتخبین پیشنهاد کردم جهت شفاف سازی، ارایه برنامه کاندیداهای شهرداری تهران، علنی و در سالن ساختمان شماره ۲ به صورت ویدئو کنفرانس پخش شود.

لحظاتی پیش حجت نظری در توییتی دیگر اعلام کرد: با رای منتخبین شورای پنجم تهران ارائه برنامه های کاندیدا ها با ویدئو کنفرانس در سالن ساختمان شماره ۲ برای خبرنگاران و اینترنتی برای عموم پخش شود.

بدین ترتیب شورا شهر پنجم که شورایی اصلاح طلب است در اولین گام خود موفق شده است تا شفافیت را از شعار به عمل تبدیل کند تا تمام گمانه زنی ها پیرامون شورا را از متن به حاشیه براند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی