به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان محمدرضا جوادزاده اظهار کرد: در چهار ماهه نخست سال ۹۶ چهار میلیادر و ۵۰۰ میلیون تومان صدقه توسط شهروندان گیلانی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه صدقات جمع‌آوری شده برای رفع نیاز خانواده‌های تحت حمایت در بخش‌های مختلف اشتغال، جهیزیه، مسکن، درمان، تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان هزینه می‌شود، گفت : این میزان به نسبت مدت مشابه سال گذشته با افزایش هفت درصدی روبه رو بوده است.

سرپرست توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان با اشاره به فراهم آوردن زمینه های مشارکت حداکثری مردم به ویژه خیران در امر خدمت رسانی به محرومان که از اهداف مهم کمیته امداد است، افزود : بیش از ۳۸۵ هزار صندوق صدقه در سطح استان گیلان توزیع و نصب شده که مردم می توانند کمک های خود را از طریق این صندوق ها به دست نیازمندان واقعی برسانند.

وی تعداد صندوق های بزرگ که در سطح شهر نصب شده اند را ۱۴ هزار و ۴۶۶ عدد عنوان و خاطرنشان کرد : چهار هزار و ۹۳۲ صندوق متوسط در ادارات و سازمان ها و تعداد ۳۶۵ هزار و ۶۰۳ عدد هم در منازل سطح استان نصب شده اند.

جوادزاده همچنین راه اندازی صدقه پیامکی را از روش های تسهیل در پرداخت کمک های مردمی با استفاده از فناوری جدید عنوان کرد و افزود : مردم نیکوکار استان از طریق شماره گیری کد # ۰۱۳* ۸۸۷۷ * که برای تمامی مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل فعال است می توانند کمک های خود را برای حل مشکلات نیازمندان اهدا کنند.

گفتنی است مردم نیکوکار گیلان در چهار ماهه نخست سال ۹۵ مبلغ ۳۴ میلیارد و ۸۲۸ میلیون و ۴۱۰ هزار ریال صدقه پرداخت کرده بودند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی