به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرگزاری برنا از قم، سید حسن رضوی با اشاره به ظرفیت سرمایه گذاری در استان قم اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان در تولید برق خورشیدی تفاهم‌نامه‌هایی برای تولید برق از طریق انرژی خورشیدی به میزان هزار و ۵۰۰ مگاوات در قم امضا کردیم.

وی ادامه داد: همچنین قراردادهایی برای ساخت چندین هتل پنج ستاره در استان قم امضا شده که برخی از این قراردادها به مرحله اجرا هم رسیده است، با بخش خصوصی برای ایجاد تفرجگاه‌های مورد نیاز مردم در استان قم نیز چندین تفاهم نامه امضا کردیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم افزود: همچنین امضای تفاهم‌نامه‌هایی با سرمایه گذاران برای استفاده از ظرفیت‌های دریاچه نمک را طی ماه‌های اخیر در استان شاهد بودیم.

رضوی، نیاز به سرمایه گذاری در استان قم را زیاد دانست و تصریح کرد: نسبت به نیاز استان باید کار بیشتری را در قم در زمینه جذب سرمایه گذاران انجام بدهیم، اما نسبت به عملکرد سال‌های گذشته امسال جهش خوبی را در جذب سرمایه گذاران به استان قم داشتیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با دو سرمایه گذار خارجی برای احداث کارخانه خودروسازی در استان قم مذاکره کردیم که مذاکرات با یکی از این سرمایه گذاران به مرحله امضای تفاهم نامه رسید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی