به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرنگار مهر، جمشید انصاری امروز در بازدید از زیرساخت های مرز مهران اظهار داشت: با توجه به حجم تردد از مرز مهران در اربعین دولت نگاه ویژه به این مرز دارد و دولت در تدارک است تا کمک های بیشتری را در برای تسهیل و روان سازی تردد زائرین از این مرز بین المللی انجام دهد.

وی گفت:  در فصلی از سال که حجم زیادی از ترددات از مرز مهران صورت می گیرد با برنامه ریزی منطقی و مجموعه مطالعات در این زمینه برای تسهیل در تردد زائرین انجام شده است.

معاون رئیس جمهور افزود: بخش بیشتری ازجاده ارتباطی محور ایلام به مهران که از سالیان گذشته در حال بهسازی است امسال به بهره برداری می رسد و تاسال ۹۷ این محور کار بهسازی آن به اتمام خواهد رسید.

انصاری اضافه کرد: آنچه که مسئولان در زمینه تسهیلات بیشتر به زائرین در این مرز نیاز دارند به دولت منتقل خواهد شد تا زائرین با آسایش و رفاه بیشتری تردد کنند.

وی اظهار کرد: برای تردد از مرز مهران پیش بینی های خوبی از جمله افزایش گیت های ورود و خروج ونیز برقراری امنیت در این مرز صورت می گیرد.

«جمشید انصاری» معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور صبح امروز به منظور بازدید از مرزمهران از طریق فرودگاه ایلام وارد استان شد.

بازدید از زیر ساخت های مرز بین المللی مهران برای تردد زائران اربعین حسینی و شرکت در شورای اداری استان از برنامه های سفر جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به استان ایلام است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی