به گزارش هفت روز خبر به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته چهارم دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام شهید محسن حججی» روز چهارشنبه سوم آبان ماه با شش دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، اردکان، ارومیه، ورامین و آمل پیگیری خواهد شد.

در نخستین و یکی از بازی های حساس این هفته تیم پیکان تهران میزبان سایپا در خانه والیبال تهران است که این دربی پایتخت از ساعت ۱۵ شروع می شود. شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان در شرایطی به مصاف نارنجی پوشان سایپا می روند که در سه دیدار قبلی خود مغلوب حریفان شدند و در حال حاضر با یک امتیاز در رتبه یازدهم جدول رده بندی قرار دارند، اما نارنجی پوشان سایپا با دو برد و پنج امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار دارند.

دومین دیدار این هفته شهر تهران در سالن فدراسیون والیبال برگزار می شود و تیم شمس میزبان شهرداری تبریز خواهد بود تا تبریزی ها برای سومین بار در این سالن که برایشان خوشآیند بوده است، به مصاف حریفان تهرانی بروند. شهرداری تبریز در سالن فدراسیون والیبال در هفته های اول و دوم موفق به شکست پیکان و سایپا تهران شده است. شهرداری تبریز که با سه برد و ۸ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد، در این دیدار به دنبال کسب چهارمین برد متوالی و تثبیت جایگاه خود در جدول است. از سوی دیگر شاگردان محمد وکیلی در این دیدار خانگی به دنبال دومین برد خود هستند.

در بیستمین دیدار لیگ برتر سال ۹۶ تیم های خاتم اردکان و بانک سرمایه در سالن آیت الله خاتمی اردکان به مصاف یکدیگر می روند که شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در این دیدار به دنبال چهارمین برد خود در این رقابت ها هستند. بانکی ها که از پیروزی در هفته سوم برابر پیکان خرسند هستند در حال حاضر با ۹ امتیاز از سه برد در صدر جدول هستند و برای ماندن در این سکو محکوم به شکست میزبان خود در اردکان هستند. از سوی دیگر خاتم اردکان با سه برد و هشت امتیاز در رتبه سوم جدول هستند و با بانک سرمایه و شهرداری تبریز رقابت نزدیکی دارند و بازیکنان این تیم دوست ندارند که در بازی خانگی این جایگاه را به سادگی از دست بدهند.

سالن غدیر ارومیه میزبان چهارمین دیدار هفته چهارم لیگ برتر است که شهرداری این شهر میزبان رعد پدافند کاشان خواهد بود. نماینده ارومیه با یک برد و سه امتیاز در رتبه نهم جدول است و رعد پدافند بدون برد و امتیاز در انتهای جدول قرار دارد. رعدی ها به دنبال نخستین برد خود هستند و در ارومیه امید زیادی به کسب پیروزی دارند. شاگردان فرهاد نفرزاده در شهرداری ورامین این هفته در دیدار خانگی میزبان نماینده گنبد هستند. شهرداری ورامین با یک برد و ۴ امتیاز در رتبه ششم جدول هستند و نماینده گنبد با یک برد و سه امتیاز و یک مسابقه کمتر نسبت به ورامین در جایگاه هشتم جدول قرار دارند. دو تیم برای تثبیت جایگاه خود در میانه جدول نیاز به پیروزی در این دیدار دارند اما تیم ورامین با استفاده از امتیاز میزبانی کار آسان تری نسبت به گنبد برای رسیدن به این هدف خواهد داشت.

سالن پیامبر اعظم شهر آمل میزبان آخرین دیدار هفته چهارم لیگ برتر والیبال است و تیم های کاله مازندران و سارویه ساری دربی استان مازندران را برگزار خواهند کرد. دو تیم یک برد در پرونده کاری خود دارند و نماینده ساری با ۴ امتیاز در رتبه پنجم و نماینده آمل با سه امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار دارد. البته شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران یک بازی کمتر نسبت به سارویه انجام دادند. بازیکنان جوان کاله با امتیاز میزبانی در این مسابقه فرصت خوبی برای کسب دومین برد و ارتقاء جایگاه خود در جدول این رقابت ها خواهند داشت.

برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۵
پیکان تهران – سایپا تهران

تهران – سالن فدراسیون، ساعت ۱۶
شمس – شهرداری تبریز

ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۶
شهرداری ارومیه – رعد پدافند کاشان

ورامین، سالن شهید گل عباسی، ساعت ۱۶
شهرداری ورامین – نماینده گنبد

آمل، سالن پیامبر اعظم ، ساعت ۱۶
کاله مازندران – سارویه ساری

اردکان، سالن آیت الله خاتمی ، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
خاتم اردکان – بانک سرمایه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی