به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرنگار مهر، ابوالفضل حیدری، ظهر دوشنبه با بیان این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق روال سال های گذشته در روز اربعین حسینی میزبان میلیون ها زائر هستیم که مسیر میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) را پیاده روی می کنند.

حیدری با اشاره به اینکه در تدارک آماده سازی مسیر پیاده روی در منطقه ۲۰ تهران هستیم، گفت: خیابان های فدائیان اسلام، شهید رجایی، شهید غیوری، ورامین و دسترسی های بزرگراهی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از جمله مسیرهای پیاده روی روز اربعین هستند که بهسازی آنها آغاز شده است تا راهپیمایان در محیطی ایمن و مناسب به پیاده روی بپردازند.

وی به فضاسازی های مناسبتی و تمهیدات ترافیکی نیز اشاره کرد و افزود: علاوه بر تعبیه سرویس های بهداشتی پرتابل در مسیر، از ظرفیت عمومی بوستان ها، مساجد، مدارس و مشارکت مالکان منازل واقع در مسیر نیز استفاده می کنیم.

حیدری در ادامه بیان داشت: باز پیرایی فضاهای سبز، رفع موانع فیزیکی، مرمت و لایروبی انهار، بهسازی روکش آسفالت، بهسازی تابلوهای ترافیکی و خط کشی های ایمن سازی از جمله اقداماتی است که در مسیرهای منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در حال انجام است.

قائم مقام شهرداری منطقه ۲۰ تهران: با اشاره به اینکه استقبال از زائران در مسیر پیاده روی همراه با ارائه خدمات فرهنگی و ارزشی خواهد بود، گفت: محوریت برگزاری پیاده روی اربعین مردمی و خودجوش است و مدیریت شهری به منظور همراهی با شهروندان و راهپیمایان، زمینه برپایی این مراسم ارزشی را فراهم می کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی