به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرنگار مهر، عبدالمحمد زاهدی روز جمعه در مراسم نخستین یادواره ایت الله هاشمی رفسنجانی با عنوان کنگره تدبیر، امتداد سازندگی که با حضور محسن هاشمی فرزند آیت الله رفسنجانی و رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در سالن کوثر برگزار شد اظهارداشت: قدردانی از شخصیت هایی که در روزهای سخت همراه انقلاب بودند رسالتی همگانی است.

وی اضافه کرد: ایت الله رفسنجانی شخصیتی تاثیرگذار در سرنوشت انقلاب بود و در تصمیم سازی وتصمیم گیریها نقش عمده ای داشت.

استاندار تصریح کرد: ایشان نه تنها یک مبارز و انقلابی بلکه یک حامی برای همه مبارزان بود و بسیاری از خانواده هایی که افرادشان به زندان می افتادند تحت حمایت آقای رفسنجانی قرار می گرفتند.

وی بیان کرد: نگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی بسیار عمیق بود و در هر تصمیم گیری به آینده انقلاب، مردم و نظام فکر می کردند و سپس نظر می دادند و این نگاه ارزشمند بود.

زاهدی یادآورشد: یکی دیگر از ویژگی های ایشان تفکر عمیق و فکوری بود و هر حرفی که می زد با اندیشه و بررسی و تفکر بود و حتی وقتی رد صلاحیت شد با همان صلابت و خونسردی همیشگی مردم را به ادامه همراهی با انقلاب و تداوم راه امام دعوت کرد.

استاندار قزوین اظهارداشت: این انقلاب تاکنون سرمایه های ارزشمندی را از دست داده و به اینجا رسیده و باید ما نیز با صبر، استقامت، اندیشه و درایت در مسیر  امام راحل و یاران انقلاب گام برداریم و از ارزشها دفاع کنیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی