به گزارش هفت روز خبر به نقل از گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سالجاری پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با محور ” زنجیره تامین رقابت پذیر، مواد اولیه، قطعه سازی و لجستیک” در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، دبیرخانه این همایش برای جذب مقالات دانشجویان، کارشناسان و علاقمندان در ۷ محور “همپایی با فناوری های روز و چشم انداز آن”، “عوامل کلیدی پیوست فناوری در رقابت پذیری”، “نقش دولت ها در توسعه و تعالی زنجیره تامین”، “الگوهای معماری در زنجیره تامین”، “نقش تولیدکنندگان مواد و قطعات در طراحی و تکوین خودرو”، “مزیت های نسبی و توانمندی های تولیدکنندگان مواد و قطعات در کشور”، و “مدل های مالی و اقتصادی در توسعه و تعالی زنجیره تامین” فراخوان داده است.

در این مرحله از فراخوان مقاله برای پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران، علاقمندان تا ۱۵ دی ماه جاری برای ارسال چکیده مقالات خود فرصت دارند.

همچنین پایان دی ماه جاری به عنوان آخرین مهلت برای ارسال مقاله کامل متقاضیان اعلام شده است و مقالات متقاضیان باید به آدرس الکترونیکی INFO@IAIIC.COM ارسال شود.   علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران می توانند به سایت همایش در آدرس http://iaiic.com  مراجعه کنند.  

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی