به گزارش هفت روز خبر به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دربخش پنجم این گزارش به مهم ترین اقدامات حوزه حقوقی، قهرمانی و همگانی پرداخته شده است.

۳۸۰ مدال برون مرزی طی ۱۰۰ روز

در بخش قهرمانی گزارش صد روز دوم وزارت ورزش و جوانان در دولت دوازدهم نگاه کلی وآماری به قهرمانی ها و مدال ها صورت گرفته است؛ کسب ۳۸۰ مدال توسط ورزشکاران کشور در میادین بین المللی، آسیایی و جهانی طی سه ماه و در آستانه برگزاری بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا می تواند نویدبخش حضوری موفق در این رقابت ها باشد.

پیش نویس اساسنامه جدید کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک نهایی شد

همچنین در بخش حقوقی حوزه قهرمانی می توان به نهایی شدن پیش نویس اساسنامه جدید کمیته ملی المپیک، کمیته ملی پارالمپیک و تقدیم به هیأت دولت اشاره کرد که می توان از این اقدام نیز به عنوان گامی بزرگ و اساسی در پیشبرد اهداف ورزش یاد کرد.

تدوین قانون اهداف، وظایف و اختیارت وزارت ورزش و جوانان و پی گیری تصویب آن در مجلس شورای اسلامی و اصلاح، تعدیل و تصویب تشکیلات وزارت ورزش و جوانان باتوجه به رویکرد کوچک سازی و چابک سازی دولت از دیگر اقدامات حقوقی وزارت ورزش و جوانان طی صد روز اخیر است.

۴ جشنواره ملی و بین المللی گامی در افزایش دوستی اقوام و ملل

بخش همگانی وزارت ورزش و جوانان در ماه های اخیر با برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت در ۳۱ استان کشور، برگزاری جشنواره ملی فرهنگی ورزشی روستا در شاهین شهر اصفهان، برگزاری جشنواره بین المللی بازی های بومی و محلی مریوان کردستان، برگزاری جشنواره ورزشی اقوام با حضور کشورهای خارجی در گرمسار (عراق، گرجستان و…) و برگزاری جشنواره ورزشی اتباع خارجی مقیم خراسان در شهر قائن توانسته گامی موثر در دوستی اقوام و ملل بردارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی