به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرنگار مهر، شهرام میرزایی ظهر شنبه در همایش تجلیل از امدادگران، داوطلبان و جوانان فعال در زلزله اخیر غرب کشور، مشارکت و کمک‌های شهروندان زنجانی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه را بسیار مطلوب اعلام کرد و افزود: زنجانی‌ها همیشه در کارهای خیر پیشقدم هستند. 

وی از به‌کارگیری ۳۳ نفر از امدادگران تیم واکنش سریع در منطقه زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ۱۶ نفر در منطقه زلزله‌زده دالاهو ۲۴ ساعته فعالیت می‌کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: در زلزله کرمانشاه به دو هزار و ۱۱۱ نفر  اسکان اضطراری داده شد و بیش از دو هزار و ۶۳۶ تخته پتو و بیش از ۴ هزار و ۹۴۸ بسته جیره خشک توزیع شد.

میرزایی بابیان اینکه پایگاه کمک‌های مردمی در زنجان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه برپاشد، افزود: مردم خیر زنجان بیش از هفت میلیارد تومان کمک غیر نقدی و بیش از ۲۵۰ میلیون تومان هم کمک غیر نقدی کردند.

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد در روزهای اول وقوع زلزله در کرمانشاه در فضای مجازی عملکرد نامناسبی  از دولت و سازمان جمعیت هلال‌احمرنشان دادند، ابراز کرد: این اقدامات ناشایست همه علیه دولت بود و این اصلاً انصاف نبود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان تصریح کرد: خوشبختانه مردم ایران  نوع دوست و خیر هستند و به‌محض وقوع زلزله کمک‌های خود را به سازمان هلال‌احمراعلام کردند.

میرزایی تصریح کرد: خوشبختانه از سراسر کشور  مردم برای کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه باجان و دل اعلام آمادگی کردند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی