به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری برنا؛ محمدحسین میثاقی مجری برنامه «فوتبال۱۲۰» که چند روز پیش به عنوان مجری برنامه قرعه کشی فیلم‌های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شده بود با اشاره به حضورش در این برنامه گفت: من به فیلم تماشا کردن علاقه زیادی دارم و  اطلاعات خوبی هم در این زمینه دارم. حتی یک نفر در آنجا بود که از من خواست نام سه فیلم از او را نام ببرم و من هم گفتم.

میثاقی در پاسخ به این سوال که آیا قبل از حضور در آن برنامه برای کسب اطلاعات در اینترنت جستجویی داشته است گفت: نه من واقعا همه این فیلم ها را دنبال کرده بودم و اطلاعات خوبی در این زمینه دارم. ناگفته نماند اولین باری که به برنامه فوتبالی آمدم به من گفتند هفت بازیکن از تیم اورتون را نام ببر و من هم گفتم،  این جا هم دقیقا همین اتفاق افتاد. من به فیلم علاقه زیادی دارم و خوشحالم که کنار اهلالی سینما هستم.

وی افزود: اما یکی از انگیزه هایم برای پیشرفت این است که به من کارت جشنواره را بدهند تا بتوانم فیلم‌ها را تماشا کنم.

این مجری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا قصد ندارد برنامه «فوتبال ۱۲۰» را به شبکه سه سیما بیاورد گفت: این برنامه متولد شبکه ورزش است و فکر می‌کنم بیننده خودش را بدست آورده، شاید در یک مدیوم دیگر عرضه می‌شود اما بیننده خودش را دارد. با توجه به این که «فوتبال ۱۲۰» از شبکه ورزش پخش می‌شود ما فیدبک‌های خوبی از آن گرفته ایم و حدود ۴۰۰ هزاربیننده داشته ام و به نظرم مشکلی نیست و کسی که مخاطب برنامه «فوتبال۱۲۰» آن را دنبال میکند.

در ادامه میثاقی با بیان همکاری مستمرش با عادل فردوسی پورگفت: همکاری من با عادل فردوسی پور کماکان ادامه دارد و رفاقت خوب را نباید به هم زد. امیدوارم همیشه این رفاقت ادامه داشته باشد زیرا من چیزهای زیادی از فردوسی پور یاد می‌گیرم.

میثاقی در خصوص ویژه برنامه جام جهانی توضیح داد: ما قطعا ویژه برنامه جام جهانی را از شبکه سه از اواخر اردیبهشت و از اوایل خرداد را خواهیم داشت که کار پیش تولید آن از اردیبهشت شروع می‌شود. با شروع جام جهانی برنامه ما نیز آغاز خواهد شد. اما این مژده را به علاقه مندان فوتبال  میدهم که تا به حال چنین برنامه ویژه‌ای در زمینه فوتبال ندیده‌اند.

محمد حسین میثاقی در پایان با اشاره به برنامه خودش در شبکه سه سیما گفت: من برای شبکه سه برنامه ای به نام «رکورد» دارم  که جمعه شب ها ساعت ۲۲ پخش می‌شود و به همه ورزش‌ها می‌پردازد و خیلی از ورزش‌هایی که هیچ تریبونی برای صحبت کردن نداشتند در اینجا صحبت می‌کنند.

gfhjunhgfh

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی