مهدی مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد اینکه چرا از پیکان جدا نشد اظهار داشت:پیکانی‌ها رضایت نامه مرا ندادند. مربیان تشخیص دادند در این تیم بمانم. البته یکی دو هفته‌ای به خاطر رضایت نامه گرفتن با پیکانی‌ها به مشکل خوردم ولی در نهایت آنها با هیچ باشگاهی برای انتقال من به توافق نرسیدند و من در پیکان ماندنی شدم.

وی ادامه داد: باشگاه پول رضایت‌نامه می‌خواست چون تیم‌هایی که مرا می‌خواستند نتوانستند برای رضایتنامه من پول بدهند ماندنی شدم. نمی‌دانم تیم‌های خواهانم حاضر نشدند برای من پول بدهند یا مبلغ درخواستی پیکانی‌ها بالا بود، اما هر چه بود با هم توافق نکردند و من ماندنی شدم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سوال که از استقلال تهران پیشنهاد داشت یا خیر گفت: از استقلال تهران پیشنهاد نداشتم اما چند پیشنهاد لیگ برتری داشتم که از همه جدی‌تر استقلال خوزستان بود. من همه چیز را به باشگاه پیکان سپردم تا در صورت توافق بتوانم به استقلال خوزستان کمک کنم، ولی قسمت نشد.

مومنی در خصوص بازگشت اغلب بازیکنان سابق استقلال خوزستان به این تیم گفت: من هم مشکلی با پیکان نداشتم. به همین دلیل همه چیز را به پیکان سپردم. حتی با آقا مجید پیش از این‌ا صحبت کردم، او از من خواست بیشتر تلاش کنم. حالا که ماندنی شدم باید دوباره با او صحبت کنم و امسال را به خوبی پشت سر بگذارم.

وی در مورد اینکه آیا در پیوستن به پیکان فقط به مسائل مالی فکر کرده است گفت: دو سه سال خوب بازی کردم، ولی هنوز هم طلب دارم. خیلی کم پول گرفتم و شاید به خاطر فشار مالی چنین تصمیمی گرفتم. باشگاه‌هایی که پول بازیکن را نمی‌دهند باعث چنین انتخاب‌هایی می‌شوند اما باشگاه پیکان خیلی خوش قول است و امکانات خوبی دارد. مربی خوبی هم داریم ولی من، چون کم بازی کردم تصمیم داشتم جدا شوم.

مومنی ادامه داد: هفته‌های اول خوب بازی کردم و خوب هم نتیجه گرفتیم. من یک بازی سه اخطاره شدم و هر چند دوباره برگشتم و حتی پنالتی گرفتم ولی جوان‌های خوبی داریم که جای مرا گرفتند. می‌خواستم در پیکان روند خوبی داشته باشم، ولی از نظر بازی نتوانستم موفق شوم.

این بازیکن افزود: من یکی، دو هفته بازی نکردم. با مربی صحبت کردم و او گفت چون چند موقعیت را گل نکردم نتوانستم رضایتشان را جلب کنم و از ترکیب اصلی خارج شدم. تیم ما ۸ هفته‌ای است برنده نشده است بدون شک این هم در تصمیمات مربی تاثیر گذار است. یک مربی می‌تواند بازیکن را بالا بکشد یک مربی هم می‌تواند با بازی ندادن، بازیکن را به افت ببرد. به هر حال قسمت این بوده است اما نا امید نیستم و حالا که ماندم تلاش می‌کنم به ترکیب اصلی برگردم.  

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی