۱- به استناد دستورالعمل تامین نظم و امنیت مسابقات ورزشی، مصوب شورای محترم امنیت کشور، می بایست تاریخ و محل برگزاری مسابقات ۱۵ روز پیش از انجام آن، اعلام گردیده تا تصمیمات لازم در کمیته امنیتی انتظامی مسابقات ورزشی گرفته شود.

۲- با توجه به اعلام اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی طی نامه شماره ۵۶۹۴ /۵۹۴ مورخه ۹۶/۹/۲۸ و اعلام آن توسط هیات فوتبال خراسان رضوی طی نامه شماره ۴۰۰۶ مورخ ۹۶/۸/۲۸، محل برگزاری کلیه مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ برتر بین تیم های مشکی پوشان و پدیده با تیم های میهمان در نیم فصل دوم، ورزشگاه ثامن اعلام شده و برنامه ریزی لازم از سوی کمیته امنیتی انتظامی مسابقات انجام گردیده است. جای تعجب و تامل دارد که پس از طی این مراحل، هیات فوتبال خراسان رضوی مجددا با فرمانداری مکاتبه و البته پیش از وصول نامه در سیستم اداری، آن را در فضای مجازی منتشر کرده است.

۳- علی رغم آنکه تاکنون چندین مرتبه اعلام شده، مجددا تاکید می گردد شورای تامین شهرستان مشهد قبلا بلامانع بودن برگزاری مسابقات در ورزشگاه امام رضا(ع) را ابلاغ کرده که البته این امر منوط به پیگیری های به موقع و طی مراحل قانونی از سوی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و هیات فوتبال استان می باشد.

۴-  بدیهی است در صورت ادامه فضاسازی های غیرمنصفانه، حتما موضوع از طریق مراجع قانونی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری مشهد مقدس

 

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی