خبرگزاری تسنیم: مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان با بیان اینکه قطع شبکه‌های ارتباطی به دلیل مشکلات زیرساختی است گفت: به‌محض برطرف شدن مشکلات زیرساختی مخابرات، ارتباطات مخابراتی این شهرستان مجدداً برقرار می‌شود.   رضا آریایی بابیان اینکه شبکه مخابرات شهرستان کوهدشت دچار اختلال شده است اظهار داشت: شایعه وقوع زلزله در این شهرستان صحت ندارد و قطع شبکه‌های ارتباطی مخابرات در این شهرستان به دلیل وقوع زلزله نیست.

وی با اشاره به اینکه قطع شبکه‌های ارتباطی به دلیل مشکلات زیرساختی است افزود: به‌محض برطرف شدن مشکلات زیرساختی مخابرات، ارتباطات مخابراتی این شهرستان مجدداً برقرار می‌شود.

هومان محمودی مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان نیز به خبرنگار تسنیم گفت: به علت قطع فیبر نوری در کیلومتر ۴۴ جاده کوهدشت- خرم‌آباد، ارتباط تلفن‌های ثابت و همراه شهر‌های کوهدشت، پلدختر و رومشکان قطع‌شده است.

وی افزود: از لحظات اولیه قطعی خطوط، تیم‌های فنی مخابرات لرستان با نقطه‌یابی و اعزام به منطقه درصدد رفع مشکل مردم این مناطق بوده که با حضور تیم‌های فنی تا چهار ساعت دیگر ارتباطات مناطق مذکور برقرار می‌شود.

به گزارش هفت روز خبر به نقل از تسنیم، تمام خطوط ارتباطی شامل تلفن ثابت، تلفن همراه، ایرانسل و دستگاه‌های اینترنتی از صبح امروز در کوهدشت قطع‌شده و این قطعی تاکنون نیز ادامه دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی