مظفر تیموری در گفتگو با خبرنگار مهر،  از حضور اصحاب فرهنگ و هنر استان یزد در قالب «سلسله برنامه های سرزمین همدلی» در مناطق زلزله زده استان خبر داد.

وی افزود: تاکنون اصحاب فرهنگ و هنر استان های سمنان و قزوین در مناطق زلزله زده  برنامه اجرا کرده اند و  مقرر شده که گروه فرهنگ و هنر استان یزد نیز روزهای شنبه و یکشنبه در این مناطق برنامه های خود را اجرا کنند.

این مسئول اجرای این برنامه ها را یکی از مصوبات سفر اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کرمانشاه دانست و گفت: مقرر شده که تمامی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کشور هر کدام یک بار در این مناطق برنامه فرهنگی و  هنری برگزار کنند.

تیموری افزود: گروه های فرهنگی و هنری در مناطق زلزله زده به اجرای برنامه هایی مانند موسیقی و نمایش می پردازند و از این طریق به دنبال کاهش آلام و درد مردم زلزله زده و مصیبت زده بخصوص کودکان و جوانان هستند.

وی در پایان گفت:  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه میزبان این گروه های فرهنگی و هنری است و ما تمام تلاش خود را در جهت تقویت روحیه مردم مناطق زلزله زده با استفاده از ظرفیت بسیار بالای فرهنگ و هنر به کار می گیریم.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی