خبرگزاری تسنیم: استاندار تهران با بیان اینکه کارمندان ادارات فردا دوشنبه با دو ساعت تاخیر در محل کار حاضر می‌شوند، گفت: با این برنامه‌ریزی احتمال تعطیلی کارمندان وجود ندارد، اما در هر صورت برای این موضوع مهم وزیر کشور و مسئولان ذیربط باید تصمیم‌گیری کنند.

محمد حسین مقیمی درباره برنامه‌ریزی برای مدارس و ادارات در روز دوشنبه نهم بهمن ماه گفت: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر برودت هوا و یخ زدگی معابر تمامی مدار و دانشگاه‌ها فردا تعطیل خواهد بود.
وی ادامه داد: بنابر برنامه‌ریزی انجام گرفته تمامی ادارات استان تهران نیز فردا با دو ساعت تاخیر شروع به کار خواهند کرد و کارمندان می‌توانند راس ساعت ۱۰ صبح در محل کار حاضر شوند.
استاندار تهران تصریح کرد: تمهیدات اندیشیده شده برای سلامت شهروندان است و تمامی دستگاه‌های خدمات رسان و شهرداران استان نیز در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.
مقیمی درباره تعطیلی ادارات استان تهران در روز دوشنبه نیز اظهار کرد: تصمیم بر تعطیلی ادارات در حوزه وظایف ما نیست، اما بنابر صلاحدید تصمیم‌گیری برای تاخیر بازگشایی ادارات در روز دوشنبه انجام گرفت.
وی افزود: با توجه به دو ساعت تاخیر در بازگشایی ادارات، احتمال تعطیلی کارمندان وجود ندارد، اما در هر صورت برای این مهم وزیر کشور و مسئولان ذیربط باید تصمیم‌گیری کنند.
استاندار تهران تصریح کرد: کارمندان نیز می‌توانند در صورت صلاحدید از مرخصی استفاده کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی