ازدواج همزمان و مخفیانه این مرد با سه زن (عکس)
ازدواج همزمان و مخفیانه این مرد با سه زن (عکس)

[ad_1] ازدواج همزمان و مخفیانه این مرد با سه زن (عکس) به گزارش ایران ناز مرد ۳۶ ساله چینی که تنها به نام خانوادگی ژانگ شناخته شده است، که یک مرد چند زنه چینی است اخیرا با ۳ زن در مدت ۳ سال ازدواج کرده بود، به دلیلی بسیار عجیب با بیش از دو سال […]

[ad_1]

ازدواج همزمان و مخفیانه این مرد با سه زن (عکس)

به گزارش ایران ناز مرد ۳۶ ساله چینی که تنها به نام خانوادگی ژانگ شناخته شده است، که یک مرد چند زنه چینی است اخیرا با ۳ زن در مدت ۳ سال ازدواج کرده بود، به دلیلی بسیار عجیب با بیش از دو سال زندان روبرو شد که اقدام بیشرمانه وی باعث انتشار خبر او در صفحات مجازی و رسانه ها شد که با واکنش های متعددی از جانب کاربران صفحات مجازی روبرو گشت. با ما همراه باشید..

آقای ژانگ، در زمینه خرید و فروش خانه در ” شهر کونشان ” چین فعالیت داشت و از این کار می توانست هزینه روزمره ۳ خانوار را به راحتی تامین کند. اما به چه علت ۳ خانوار؟ وی در طی ۳ سال با ۳ زن چینی بصورت پنهانی از همسر خود ازدواج کرد

ازدواج همزمان و مخفیانه این مرد با سه زن (عکس)

برای رسیدگی بیشتر به آنها و راحتی خودش، هر ۳ همسرش در چند آپارتمان بصورت جداگانه و به عنوان همسایه یکدیگر زندگی می کردند با فاصله کمتر از یک کیلومتر زندگی می کردند!

به همین دلیل او کار خود را هر بار بهانه می نمود و در طی هفته چندین بار مسافرت می کرد تا کار کند، اما از قرار معلوم مسافرت های وی دارای مسافت یک کیلومتری بود! با این وجود بسیار خسته نمی شد!

طبق گزارشات وی اولین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی با اولین همسرش ازدواج نمود و در سال ۲۰۱۶ دومین همسر و در نهایت در سال ۲۰۱۷ با سومین همسر خود ازدواج نمود و وی سعی داشت با هر خانواده اش زمان زیادی را سپری نماید به همین دلیل آنها را در یک منطقه سکونت داده بود تا بیشتر به آنها رسیدگی کند.

ازدواج همزمان و مخفیانه این مرد با سه زن (عکس)

اما طبق قانون کشور چین، اگر شخصی بصورت دوره ای مشخص با چند خانم ازدواج کند، قوانین این کشور را نقض نموده است و باید بازخواست شود و آقای ژانگ از این قانون مطلع نبود و در نتیجه توسط پلیس دستگیر شد و همسر اولش از وی جدا شد و دو همسر دیگرش از او شکایت کردند و پلیس وی را دستگیر نمودند.

The post ازدواج همزمان و مخفیانه این مرد با سه زن (عکس) appeared first on ایران ناز.

[ad_2]