تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت
تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

[ad_1] خدمات رپورتاژ آگهی سایت ایران ناز ابران ناز به عنوان مجری درج رپورتاژ آگهی میتواند نقش به سزایی در سئو یا بهینه سازی کسب و کار شما داشته باشد. با بررسی دقیق دامین اتوریتی و سن دامنه ایران ناز و از همه مهمتر تمرکز بر نوع نگارش مطالب رپورتاژ از نظر سئو تضمین بهترین […]

[ad_1]

خدمات رپورتاژ آگهی سایت ایران ناز

ابران ناز به عنوان مجری درج رپورتاژ آگهی میتواند نقش به سزایی در سئو یا بهینه سازی کسب و کار شما داشته باشد. با بررسی دقیق دامین اتوریتی و سن دامنه ایران ناز و از همه مهمتر تمرکز بر نوع نگارش مطالب رپورتاژ از نظر سئو تضمین بهترین رپورتاژ ها را برایتان به ارمغان می آورد.

رپورتاژ آگهی چیست؟

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات یا محصول یا ویژگی های کسب و کارتان می باشد و همچنین رپورتاژ خبری، یک خبر از کسب و کارتان (ترجیحا واقعی) را منعکس میکند.

متن ریپورتاژ می بایست در یک سری از سایت های پر بازدید خبری و یا مرتبط با کسب و کارتان درج شود. البته در داخل متن چند کلمه کلیدی هدف می باید به سایت شما لینک شود.

تاثیر رپورتاژ بر سئو به حدی زیاد است که بنیانگذار گوگل، ایده گوگل را با بک لینک شروع کرد. لری پیج درخواب دید که اعتبار مطالب سایتها را میتوان با بک لینک ها سنجید و این شروع ایده موتور جستجوی گوگل بود.

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

هر چند امروزه گوگل بسیار هوشمندانه به بررسی بک لینک ها می پردازد ولی هنوز بهترین راه برای گرفتن بک لینک های دائمی طبیعی، درج آگهی رپورتاژ می باشد.

کافی است با ما در ارتباط باشید و سفارش رپورتاژ آگهی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

تماس با ما از طریق ایمیل : irannaz_com@yahoo.com

تماس از طریق تلگرام: irannaz_com@

تماس از طریق تلفن و واتساپ : 09138704195

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو):

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

برای این منظور میبایست متن ریپورتاژ سئو شده باشد و تمامی اصول سئو (چگالی کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی متشابه و کلمات کلیدی بلند، روان بودن متن، عنوان بندی با کلمات کلیدی بلند، استفاده از کلمات کلیدی در اوایل عنوان و متن و …) در آن رعایت شوند،

تا وقتی که در سایت ایران ناز به عنوان رپورتاژ درج میشوند، هم برایتان بازدید مهیا سازند و هم باعث بهبود سئوی سایت شما در کلمات کلیدی خاصی که در متن رپورتاژ خود هایپر لینک به سایت خود نمودید، شوند.

خصوصیات محتوا در رپورتاژ آگهی یا خبری:

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

1. متن ریپورتاژ نشان ندهد که یک تبلیغ است، انگار در حال اطلاع رسانی مطلبی هستید.

2. در رپورتاژ فقط فکر سئو نباشید و احساس خواننده از متن رپورتاژ بسیار مهم است.

3. حدود 1000 کلمه باشد و 5 لینک در آن قرار گیرد و حداقل یک عکس جذاب داشته باشد.

4. لینک ها در محتوای رپورتاژ بر کلمه کلیدی خاصی تمرکز داشته باشد.

5. اصول سئو در متن رپورتاژ رعایت شود.

نقش رپورتاژ آگهی در تبلیغات آنلاین

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

با توجه به اینکه امروزه مخاطبان زیادی در اینترنت و فضای مجازی فعالیت میکنند، به همین دلیل ابزارهای تبلیغات آنلاین و دیجیتال محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

رپورتاژ آگهی نیز به عنوان یکی از مهمترین اقدامات برای اطلاع‌رسانی، تبلیغات و برقراری ارتباط با مخاطبان تاثیر مهمی در تبلیغات اینترنتی دارد.

شما می‌توانید با استفاده از انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های پربازدید که مخاطب هدف شما در آنجا حضور دارد، اطلاع رسانی و برنامه تبلیغاتی خود را انجام دهید.

خصوصیات سایت ایران ناز ناشر رپورتاژهای شما:

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

سن دامنه: که هر چه بیشتر باشد بهتر است.

اتوریتی: که هر چه بیشتر باشد بهتر است و تاثیر بهتری روی سئوی سایت شما دارد.

به عبارت دیگر هر چه اتوریتی سایتی بالا تر باشد گوگل به آن سایت اعتماد بیشتر دارد. سایت ایران ناز با دامین اتوریتی 61 و پیج اتوریتی 59 بستری مناسب برای انتشار رپورتاژهای شما و کمک به سئو سایت شما است.

ارتباط موضوعی با سایت شما: با توجه به فعالیت سایت ایران ناز در بیشتر موضوعات محبوب دنیای وب مانند: گردشگری، پزشکی و سلامتی، زیبایی، دنیای بازگران سینما و سلبریتی ها، روانشناسی، آثار باستانی و … میتواند کمک شایانی در این راه به شما عزیزان ارائه نماید.

نکاتی درباره رپورتاژ

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

نگارش خبری متن رپورتاژ نیز بسیار حائز اهمیت است.باید به این نکته توجه داشت که علاوه بر جنبه ی تبلیغات , متن هایی از این قبیل جنبه خبری نیز دارند که می بایست هر دو مورد ذکر شده هنگام تالیف متن مورد توجه باشد.

عنوان و مقدمه جذاب می تواند بازدید رپورتاژ شما عزیزان را در سایت های خبری بیش از پیش افزایش دهد و این مهم سبب افزایش بی رویه مشتریان می گردد.بنابراین در انتخاب عنوان و مقدمه متن مد نظر باید دقت و حوصله کافی به خرج داد تا خروجی مطلوب حاصل شود.

روان بودن متن رپورتاژ نیز بسیار در این زمینه حائز اهمیت است. در این حوزه شما می بایست به سهولت با مشتریان مختلف ارتباط برقرار کنید و پیچیدگی در این باره اصلا چاره ساز نیست.پس حتی المقدور سعی کنید متن مدنظر خود را روان و راحت نگارش کنید و سپس در اختیار بازدیدکنندگان قراردهید.

قدم بعد , انتخاب سایت مناسب جهت انتشار متن رپورتاژ مد نظر است که در این انتخاب می بایست نهایت دقت را داشته باشید چرا که انتخاب از بین هزاران سایت خبری کمی مشکل است و شما عزیزان در این زمینه نیاز به مشورت دارید تا بتوانید بهترین انتهاب را داشته باشید.

در این امر فاکتور های زیادی دخالت دارند که مهمترین ان ها عمر دامنه مربوطه است .منظور از عمر دامنه همان تعداد سال های فعالیت دامنه و یا وب سایت مد نظر است.هر چه عمر دامنه بیشتر باشد ,بدیهی است که تعداد بازدیدکنندگان بیشتری دارد.

قیمت رپورتاژ آگهی با توجه به نرخ های مختلفی که امروزه وجود دارند، متفاوت است.

مزایای رپورتاژ آگهی چیست؟

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

یکی از دلایلی که باعث اهمیت زیاد رپورتاژ آگهی می‌شود، فراگیر بودن این روش است که می‌توانید متن را در رسانه‌های آفلاین و آنلاین منتشر کنید.البته رپورتاژ آگهی مزایای زیادی دارد که شامل موارد زیر میشود.

دیده شدن بیشتر

 

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

با توجه به فراگیر بودن رپورتاژ آگهی که در بالا به آن اشاره کردیم، شما می‌توانید سایت‌های پربازدید، شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های مکتوب و… انتخاب کنید تا بتوانید مخاطبان بیشتری را هدف قرار دهید.

بنابراین انتشار رپورتاژ آگهی شانس دیده شدن برند و محصولات شما را چندین برابر می‌کند و یکی از کارکردهای اصلی رپورتاژ برندسازی است.

مناسب برای همه

یکی دیگر از مزایای مهم رپورتاژ آگهی است که همه کسب و کارها، چه کوچک و چه بزرگ می‌توانند با اهداف مختلف از این روش استفاده کنند. شما با انتشار یک رپورتاژ آگهی قدرتمند می‌توانید حرف خود را به گوش مخاطبان زیادی برسانید.

برندسازی و افزایش اعتبار برند

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

همان طور که پیشتر اشاره کردیم یکی از مهمترین مزایای انتشار رپورتاژ در کانال‌های پرمخاطب این است که آگاهی از برند شما بیشتر می‌شود. ضمن اینکه تداوم انتشار رپورتاژ می‌تواند به افزایش اعتبار برند شما کمک کند.

هزینه مناسب

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

رپورتاژ نسبت به برخی از روش‌های دیگر هزینه مناسب‌تری دارد و حتی اگر رپورتاژ آنقدر قوی و جذاب باشد که بتواند مخاطبان بیشتری جذب کند، بسیاری از کانال‌های توزیع محتوا آن را منتشر خواهند کرد. شما با یک هزینه معقول می‌توانید پیام خود را به گوش مخاطبان هدف‌تان برسانید.

بهبود سئو

تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

انتشار رپورتاژ آگهی یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها در گرفتن بک لینک و بهبود سئو خارجی سایت است. علت اصلی این مسئله اینجاست که وقتی رپورتاژ خود را در یک سایت پرمخاطب منتشر می‌کنید می‌توانید از یک سایت معتبر لینک فالو (Follow)بگیرید.

نوشته تاثیر باورنکردنی رپورتاژ آگهی بر سئو سایت اولین بار در ایران ناز. پدیدار شد.

[ad_2]